Przejdź do treści
Strona główna » Serwis tabletów

Serwis tabletów

Oprócz laptopów naprawiamy również popularne od kilku lat tablety. Wbrew pozorom wachlarz usterek jest tu bardzo podobny. Serwisujemy tablety wszystkich marek, w tym szczególnie Apple iPad, Acer, Asus, Nexus, Lenovo, Samsung, Huawei, Acer, HP i Toshiba.

 

  • Wymiana lub naprawa gniazda zasilania – najczęściej jest to gniazdo USB, które w trakcie eksploatacji po prostu się zużywa.
  • Wymiana płyty głównej tabletu – operacja skomplikowana, ale możliwa.
  • Wymiana zbitej szybki (i zintegrowanego z nią digitizera sprawiającego, że ekran jest dotykowy) – najczęściej uszkodzonej wskutek upadku tabletu. Taka usterka objawia się zmiana barw na ekranie i charakterystyczną “pajęczyną”.
  • Wymiana obudowy tabletu – w przypadku, gdy ulegnie nieodwracalnemu uszkodzeniu.
  • Wymiana ekranu tabletu (matrycy) – jeśli oprócz digitizera została uszkodzona sama matryca lub jeśli digitizer i ekran LCD są ze sobą sklejone.
  • Wgranie nowego systemu, format, reset ustawień – najpewniejszy sposób na przywrócenie tabletowi szybkości i stabilności działania.
  • Czyszczenie i naprawa tabletu po zalaniu – pomimo, że tablet nie posiada klawiatury – woda i tak może dostać się do jego wnętrza.
  • Naprawa tabletu po upadku – usuwanie wszelkiej maści uszkodzeń mechanicznych.

 

 

Czy naprawa tabletu jest opłacalna?

Nawet, jeśli tablet został na pierwszy rzut oka mocno pokiereszowany – może się okazać, że uszkodzenia wcale nie są rozległe. Dlatego zachęcamy do przyniesienia sprzętu na darmową diagnozę Wycenimy wówczas koszt naprawy i pozostawimy Ci decyzję odnośnie jej kontynuowania.

Diagnoza uszkodzenia (podstawowa) bezpłatnie
Test i diagnoza sprzętu (rozszerzona, na zlecenie) 50,00 zł
Naprawa gniazda zasilania 150,00 zł + cena gniazda do 20zł
Naprawa płyty głównej od 150zł
Wymiana zbitego, uszkodzonego wyświetlacza 150,00 zł
Wymiana dotyku (digitizer) od 130zł
Wymiana obudowy od 100zł
Wymiana płyty głównej od 100zł
Wymiana zasilacza tableta od 50zł
Naprawa taśm od 50zł
Czyszczenie sprzętu po zalaniu 150,00 zł