Przejdź do treści

Witaj w serwisie komputerowym Bródno!
Serwis komputerów Bródno tel. 507 351 361 – Jesteśmy firmą, która oferuje szeroki zakres usług związanych z  serwisem komputerów i oprogramowaniem. Nasza firma składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają długoletnie doświadczenie w branży informatycznej.

Oferujemy usługi dla klientów prywatnych oraz biznesowych. Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości usług, które są dostosowane do potrzeb każdego klienta. Zapewniamy szybką i skuteczną pomoc w przypadku problemów z komputerem.

Naprawa komputerów i laptopów – zajmujemy się diagnozowaniem i naprawą wszelkich problemów związanych z komputerami i laptopami, w tym również uszkodzeniami sprzętu.

Działamy szybko i sprawnie, aby zminimalizować czas przestoju komputera i zminimalizować koszty naprawy. Nasza firma oferuje konkurencyjne ceny oraz gwarancję satysfakcji dla każdego klienta.

Jeśli potrzebujesz pomocy z komputerem lub oprogramowaniem, skontaktuj się z nami już dziś! Nasz zespół specjalistów jest gotowy, aby pomóc Ci w rozwiązaniu każdego problemu związane z komputerem.

Kondratowicza 4A  lok 100

 
Serwis komputerowy Bródno- oferujemy pomoc komputerową w zakresie ; 
modernizacje komputerów, naprawę komputerów stacjonarnych i laptopów,  naprawę komputerów Bródno i okolice.
 
Zajmujemy się wszystkimi rodzajami usterek. Mamy szybkie terminy realizacji dzięki podręcznemu magazynowi części, gdzie przechowujemy najczęściej używane komponenty takie jak np. dyski ssd do laptopów. Wykonujemy pełny zakres usług. Nie tylko zapewnimy kompleksowy serwis Lenovo, Acer, Dell  HP, Samsung i MSI, ale również usuniemy wirusy, zaktualizujemy oprogramowanie i zoptymalizujemy pracę systemu.
 

Chyba mam wirusa, mój komputer zamula

Zdarza się, że te wolne działanie komputera jest spowodowane złośliwym oprogramowaniem (tzw. wirusami). Nie musi tak być, ale jest to wysoce prawdopodobne. Jeżeli w trakcie otwierania strony pudelek.pl jesteś w stanie zrobić sobie herbatę i odkurzyć mieszkanie to znaczy, że potrzebujesz pomocy profesjonalistów. Zadzwoń do nas lub napisz i opowiedz o swoich problemach.

Zalany LAPTOP?

Spokojnie… jeszcze nie wszystko stracone. Większość zalanych laptopów udaje się uratować. Ważne: Nie próbuj suszyć go na własną rękę – nie susz suszarką, nie wkładaj do piekarnika (autentyk!). Grillowanie w mikrofalówce też sobie odpuść. Odłącz laptopa od zasilania, wyciągnij baterię, osusz delikatnie ręcznikiem papierowym i… zadzwoń do nas czym prędzej. Umówimy się na diagnozę, a potem na ewentualną naprawę.
serwis komputerowy bródno