Przejdź do treści

Serwis komputerów stacjonarnych
Warszawa

Naprawa komputerów PC

Konserwacja chłodzenia laptopa

Czyszczenie komputera

Serwis Tabletów

Naprawa tabletów

ADRES SERWISU:

ul. Kondratowicza 4A lokal 100
03-242 Warszawa
tel. 507 351 361

Profesjonalny Serwis Laptopów w Warszawie tel. 507 351 361

Potrzebujesz szybkiego i pewnego serwis naprawy laptopa? Jesteśmy tu, by Ci pomóc!
Witaj w ALLWIK – profesjonalnym serwisie laptopów w Warszawie. Nasza misja to dostarczanie kompleksowych usług naprawy i konserwacji laptopów, aby zapewnić Ci sprawną i niezawodną pracę Twojego urządzenia.

Nasi wykwalifikowani technicy posiadają wieloletnie doświadczenie w naprawie i konserwacji laptopów.

W Naszym serwisie rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie czas. Dlatego staramy się zapewnić jak najszybszą naprawę, niezależnie od rodzaju problemu. Dzięki temu możesz wrócić do pracy lub rozrywki w jak najkrótszym czasie.

Nie lubimy ukrytych opłat ani niejasnych cen. Przed rozpoczęciem naprawy otrzymasz od nas dokładną wycenę, dzięki czemu nie będziesz miał żadnych nieprzyjemnych niespodzianek na końcu.

Oferujemy pełen zakres usług, w tym naprawę hardware’u i software’u, wymianę uszkodzonych części, oczyszczanie z kurzu, instalację oprogramowania, a także diagnozowanie i usuwanie wirusów.

Serwis komputerowy Warszawa Zapewnimy kompleksowy serwis Lenovo, Acer, Dell  HP Samsung  MSI, ale również usuniemy wirusy, zaktualizujemy oprogramowanie i zoptymalizujemy pracę systemu.

Wymiana gniazda zasilania

Pomimo podłączonego zasilacza laptop nie działa? Możliwe jest uszkodzenie zasilacza lub płyty głównej…

Czyszczenie układu chłodzenia

Naprawa chłodzenia jest niezbędna, gdy wentylator głośno pracuje lub przestał działać. Laptop się przegrzewa i wyłącza.

Instalacja systemu Windows

Instalacja systemu Windows, odwirusowywanie, usuwanie trojanów, programów szpiegowskich, ad-aware, malware i innych szodników.​

Wymiana ekranu LCD

Naprawiamy matryce wszystkich modeli notebooków. Możliwa wymiana na poczekaniu

Serwisujemy laptopy Acer, Asus, HP, Dell, Lenovo, Huawei, Sony, MSI, Samsung.

Jak To Działa?

  1. Kontakt – Skontaktuj się z nami telefonicznie lub przez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej.

  2. Diagnoza – Przekaż nam informacje o problemie z laptopem. Nasz technik przeprowadzi wstępną diagnozę i przedstawi Ci kosztorys naprawy.

  3. Naprawa – Po akceptacji kosztorysu rozpoczniemy naprawę. Działamy sprawnie, aby jak najszybciej przywrócić Ci Twój laptop do pełnej sprawności.

  4. Odbiór – Po zakończeniu naprawy odebrzesz swój laptop i cieszysz się jego działaniem.

Skontaktuj się z Nami

Jesteśmy tu, by Ci pomóc z każdym problemem z laptopem. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pilnej naprawy czy planujesz regularną konserwację, jesteśmy gotowi pomóc. Skontaktuj się z nami już dziś!

Szybka diagnoza i dobre podejście do klienta. Przyszedłem z laptopem w którym miałem problem z gasnącą matrycą, okazało się że trzeba wymienić "pękniętą" płytę główną". Potrzebowałem jednak działającego sprzętu jak najszybciej, więc temu magikowi udało się doraźnie naprawić uszkodzoną płytę, dzięki temu kupiłem sobie czas na oswojenie się z myślą o nadchodzącej, trwalszej naprawie. Pozdrawiam, będę polecał.
Łukasz Zubrycki
55 opini
Jestem kobietą która nie zna się na komputerach, laptopach a tym bardziej na naprawie takiego sprzętu. Serwis pomógł mi w bardzo profesjonalny sposób, za co bardzo serdecznie jeszcze raz dziękuje. Super obsługa!
Monika Bartosik
Lokalny Przewodnik
Naprawiałem w tym serwisie już drugi komputer (laptop) ,bardzo szybka diagnoza i naprawa oraz przystępne ceny Miły i konkretny Pan z profesjonalnym podejściem. Ja napewno będę korzystał z tego serwisu. Polecam ☺️
Robert Osypiuk
Lokalny Przewodnik

ALLWIK SERWIS KOMPUTEROWY WARSZAWA Laptopów, notebooków, komputerów PC –
ul. Kondratowicza 4A /lok 100, 03-242 Warszawa Tel.  507 351 361, E-mail: allwik@allwik.pl