Przejdź do treści

Serwis komputerów stacjonarnych

Naprawa komputerów PC

Konserwacja chłodzenia laptopa

Czyszczenie komputera

Serwis Tabletów

Naprawa tabletów

ADRES SERWISU:

ul. Odlewnicza 8/lok 118
03-231 Warszawa
tel. 507 351 361

Serwis komputerów Zielonka tel. 507 351 361 – Jesteśmy firmą, która oferuje szeroki zakres usług związanych z serwisem komputerów i oprogramowaniem. Nasza firma składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają długoletnie doświadczenie w branży informatycznej.

Naprawa komputerów i laptopów – zajmujemy się diagnozowaniem i naprawą wszelkich problemów związanych z komputerami i laptopami, w tym również uszkodzeniami sprzętu.

Oferujemy pomoc komputerową w zakresie serwisu komputerów; modernizacje komputerów, naprawę komputerów stacjonarnych i laptopów,  naprawę komputerów Zielonka i okolice. Zajmujemy się wszystkimi rodzajami usterek. Mamy szybkie terminy realizacji dzięki podręcznemu magazynowi części, gdzie przechowujemy najczęściej używane komponenty takie jak np. dyski ssd do laptopów. Wykonujemy pełny zakres usług. Nie tylko zapewnimy kompleksowy serwis Lenovo, Acer, Dell  HP, Samsung i MSI, ale również usuniemy wirusy, zaktualizujemy oprogramowanie i zoptymalizujemy pracę systemu.

Wymiana gniazda zasilania

Pomimo podłączonego zasilacza laptop nie działa? Możliwe jest uszkodzenie zasilacza lub płyty głównej…

Czyszczenie układu chłodzenia

Naprawa chłodzenia jest niezbędna, gdy wentylator głośno pracuje lub przestał działać. Laptop się przegrzewa i wyłącza.

Instalacja systemu Windows

Instalacja systemu Windows, odwirusowywanie, usuwanie trojanów, programów szpiegowskich, ad-aware, malware i innych szodników.​

Wymiana ekranu LCD

Naprawiamy matryce wszystkich modeli notebooków. Możliwa wymiana na poczekaniu

Serwisujemy laptopy Acer, Asus, HP, Dell, Lenovo, Huawei, Sony, MSI, Samsung.

Acer Laptop Repair Tips: Cześć! Jeśli masz problem z laptopem Acer, to się nie martw się. Pomożemy rozwiązać twój problem.

  1. Problemy z wydajnością: Jeśli laptop zwalnia, upewnij się, że nie masz zbyt wielu programów uruchomionych jednocześnie. Aktualizacja sterowników i oczyszczenie dysku również pomogą poprawić wydajność.

  2. Brak reakcji po włączeniu: Jeśli laptop nie reaguje na wciśnięcie przycisku zasilania, to spróbuj odłączyć zasilanie,następnie wyjąć baterię (jeśli to możliwe) i przytrzymać przycisk zasilania przez kilka sekund. To może pomóc zresetować układ.

  3. Problem z baterią: Jeśli bateria nie ładuje się prawidłowo, sprawdź czy kabel zasilający działa poprawnie. Jeśli to nie pomaga, możliwe że trzeba będzie wymienić baterię.

  4. Blue Screen of Death (BSoD): BSoD może być spowodowany problemami ze sterownikami lub uszkodzonym oprogramowaniem Dlatego  spróbuj uruchomić laptopa w trybie awaryjnym i odinstalować ostatnio zainstalowane aplikacje lub sterowniki.

  5. Problemy z ekranem: Jeśli ekran jest czarny lub wyświetla dziwne artefakty, sprawdź czy kabel łączący ekran z płytą główną jest prawidłowo podłączony. Jeśli to nie pomaga, może być konieczna wymiana matrycy lub karty graficznej.

Asus Laptop Repair Insights: Cześć! Oto kilka wskazówek dotyczących naprawy laptopów Asus:

  1. Przegrzewanie się laptopa: Jeśli laptop się przegrzewa, upewnij się, że otwory wentylacyjne nie są zablokowane. Regularnie czyść chłodzenie wewnątrz laptopa, aby zapobiegać gromadzeniu się kurzu.

  2. Awaria klawiatury: Jeśli niektóre klawisze nie reagują lub działają przypadkowo, spróbuj delikatnie przeczyścić klawiaturę sprężonym powietrzem lub ostrożnie zdjąć klawisz i oczyścić go.

  3. Problemy z ładowaniem: Jeśli laptop nie ładuje się poprawnie,to  sprawdź czy port ładowania nie jest uszkodzony. Czasem konieczna jest wymiana portu.

  4. Nieprawidłowy dźwięk: Jeśli laptop nie wydaje dźwięku lub dźwięk jest zniekształcony, to sprawdź ustawienia dźwięku oraz zaktualizuj sterowniki dźwiękowe.

  5. Uszkodzony ekran dotykowy: Jeśli ekran dotykowy nie działa, zresetuj laptopa i sprawdź, czy problem nadal występuje. Jeśli tak, może to być problem sprzętowy związany z dotykową warstwą ekranu.

Szybka diagnoza i dobre podejście do klienta. Przyszedłem z laptopem w którym miałem problem z gasnącą matrycą, okazało się że trzeba wymienić "pękniętą" płytę główną". Potrzebowałem jednak działającego sprzętu jak najszybciej, więc temu magikowi udało się doraźnie naprawić uszkodzoną płytę, dzięki temu kupiłem sobie czas na oswojenie się z myślą o nadchodzącej, trwalszej naprawie. Pozdrawiam, będę polecał.
Łukasz Zubrycki
55 opini
Jestem kobietą która nie zna się na komputerach, laptopach a tym bardziej na naprawie takiego sprzętu. Serwis pomógł mi w bardzo profesjonalny sposób, za co bardzo serdecznie jeszcze raz dziękuje. Super obsługa!
Monika Bartosik
Lokalny Przewodnik
Naprawiałem w tym serwisie już drugi komputer (laptop) ,bardzo szybka diagnoza i naprawa oraz przystępne ceny Miły i konkretny Pan z profesjonalnym podejściem. Ja napewno będę korzystał z tego serwisu. Polecam ☺️
Robert Osypiuk
Lokalny Przewodnik

ALLWIK SERWIS KOMPUTEROWY Laptopów, notebooków, komputerów PC – Warszawa
ul. Odlewnicza 8/lok 118, 03-231 Warszawa Tel.  507 351 361, E-mail: allwik@allwik.pl