Przejdź do treści

Konserwacja i czyszczenie laptopa to usługa profilaktyczna. Polega na usunięciu z wnętrza obudowy wszelkich zanieczyszczeń, które mogą powodować niedrożność układu chłodzącego. Taka niedrożność objawia się najczęściej mocnym nagrzewaniem komputera, spowolnieniem jego działania, zawieszaniem się a nawet wyłączaniem podczas pracy. Zignorowanie tych symptomów może doprowadzić do dalszych, znacznie groźniejszych usterek!

 

 

Drobne czynności konserwacyjne (chociażby z użyciem sprężonego powietrza) możesz z powodzeniem przeprowadzić w domowym zaciszu, jednakże pełna konserwacja jest procesem długotrwałym i skomplikowanym. Dlatego zalecamy skorzystanie z usług serwisu, który posiada odpowiednie narzędzia i doświadczenie. Zapewniamy, że czyszczenie wnętrza laptopa jest doskonałą inwestycją, oddala bowiem wizję kosztownych uszkodzeń elektroniki.

Zapraszamy do naszego serwisu
https://www.facebook.com/pg/SerwisKomputerowyAllwik
ul. Kondratowicza 4A lokal 100 Warszawa
tel 507 351 361

Warszawa – Białołęka – Bródno

Dlaczego potrzebne jest czyszczenie laptopów? - Warszawa

 

Czyszczenie laptopów obejmujące układ chłodzenia, a to bardzo wymagające zadnie i bez odpowiedniej wiedzy i doświadczenia, nie należy podejmować się tego samodzielnie. Kurz we wnętrzu laptopa zwiększa częstotliwość uruchamiania się wentylatora, który jest zmuszony pracować na pełnych obrotach. Czyszczenie laptopów nie wiąże się jedynie z tym, że użytkownik dba o wentylator. Kurz we wnętrzu laptopa ma szereg innych konsekwencji. Przez intensywną pracę wentylatora, obniża się wydajność baterii. Przegrzewają się także układy na płycie głównej, co grozi jej awarią.

Aby temu zapobiec i zagwarantować sobie, że sprzęt jest odpowiednio konserwowany, profesjonalne czyszczenie laptopów, jakie świadczy nasza firma z Warszawy powinna się odbywać co najmniej raz na rok. Istotne jest także systematyczne wymienianie termoprzewodzących past, jakie znajdują się przy procesorze i układach BGA. Jeżeli z urządzenia korzysta się w pomieszczeniach, gdzie jest dużo pyłu i kurzu, czyszczenie laptopów zalecane jest co pół roku. Powierzchniowe czyszczenie wielu właścicieli wykonuje samodzielnie, jednak dokładne czyszczenie laptopów w środku, warto zostawić osobom kompetentnym.

Dlaczego skorzystać z usługi czyszczenia laptopów w firmie ALLWIK z Warszawy?

ALLWIK jest firmą, która oferuje czyszczenie laptopów nie tylko w Warszawie. Do kontaktu z nami zachęcamy także mieszkańców i firmy z innych miast. Usługa jest realizowana przez doświadczonych serwisantów, którzy dbają o to, by wszystkie elementy były czyszczone prawidłowo. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy chce, aby jego urządzenie było jak najszybciej z powrotem.

Dlatego też, czyszczenie laptopów odbywa się w tempie ekspresowym i klient nie zdąży odczuć dyskomfortu na skutej jego braku. Oferujemy profesjonalną obsługę, krótkie terminy realizacji i atrakcyjne ceny. Prawidłowa konserwacja znacząco wpłynie na czas bezawaryjnej eksploatacji urządzenia, dlatego czyszczenie laptopów jest czymś obowiązkowym. Biorąc pod uwagę całokształt naszej działalności i oferowanych warunków, wiemy, że nasze usługi zadowolą każdego klienta.